Op. Dr. Cüneyt Genç

CÜNEYT GENÇ,  1969 yılında Ankara’da doğdum. İlk, orta ve lise öğrenimi sonrası Hacettepe Tıp Fakültesi’ni 1994 yılında bitirdim. Hacettepe Üniversitesi’nin kadın hastalıkları ve doğum anabilim dalında ihtisasa başladım. 1998 yılında ihtisasımı bitirerek sağlık sektöründe özel olarak hizmete başladım. Bayındır Hastanesi Ankara‘da 7 yıl ve Özel Mesa Hastanesinde (yeni adıyla TOBB ETÜ Özel Hastanesi) 1 yıl çalıştıktan sonra 2008 yılında kendi özel muayenehanemi açtım. O zamandan beri hastalarımı kendi yerimde kabul etmekteyim. Ameliyatlarımı ve doğumlarımı ise tüm özel hastanelerle anlaşmalı olduğum için hastalarımın istediği hastanelerde gerçekleştirmekteyim. Yirmi yılı aşan meslek hayatım boyunca 500 ün üzerinde açık–kapalı, jinekolojik, rahim ve kist ameliyatı ve binlerce normal doğum ve sezaryen yaptım. Gebelik takibi ve özellikle sorunlu gebelerle ilgilenmeyi severim.

Bir riskli gebenin başarılı doğumunu takiben yüzüne yansıyan mutluluk bütün yorgunluğumu unutturur. Özel muayenehanemde son teknoloji 4 boyutlu  (4-D)   ultrasonografi, NST (non stress test) gibi yöntemlerle gebelik takibi yapıyorum. Amniosentez gibi işlemleri yine muayenehanemde yapıyorum. Gebelik takibinde son aylara doğru emzirme eğitimleri, bebek bakım eğitimleri vererek anne adaylarını doğum sonrasına hazırlıyorum. Muayenehanem Türkiye’de ki ilk ve tek ‘’bebek dostu muayenehane’’ sertifikası olan muayenehanedir.  Jinekolojik hastalar için yıllık smear testi  takibi, ultrasonografi ile kist ve myom takibi, serviks hastalıklarında kolposkopi  ve LEEP gibi minör cerrahi işlemler, yasal sınırlardaki gebelik sonlandırma işlemleri olan dilatasyon  ve küretaj, vajen ve labium estetiği gibi minör cerrahi işlemler  yine tarafımdan muayenehanemde yapılmaktadır. Jinekolojik hastaların majör cerrahi gerektiren operasyonları anlaşmalı olduğumuz özel hastanelerde gerçekleştirilmektedir.

Bizler personelimiz ve hastalarımızla büyük bir aileyiz. Sizde bu ailenin bir üyesi olmak isterseniz 0 312 286 33 02 (PBX) numaralı telefondan randevu alarak bize ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla
Op. Dr. Cüneyt Genç
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı.